Jacques Polge a parfémy Chanel

Svět s parfémy a značka Chanel jsou nerozlučnou dvojicí již od roku 1921, kdy Coco Chanel jako vůbec první návrhářka stvořila slavné No. 5. Dnes pro změnu představuje Chanel jediný velký módní dům, který zaměstnává vlastního tvůrce parfémů. Zatímco Coco říkávala, že žena, která nepoužívá parfémy nemá budoucnost, pro Jacquesa Polgeho je parfém vnitřní dimenzí pravé ženskosti. Svou práci rád přirovnává k práci hudebního skladatele. Jednotlivé partitury parfému skládá s pečlivě vybraných esencí a jejich kombinací. Ve své čichové paměti má uloženo až tři tisíce vonných principů. Každodenní trénink této vzácné schopnosti je pro něho samozřejmostí. Jakmile vstoupí do své dokonalé čisté laboratoře v Neuilly na předměstí Paříže, kde vládne světlo a jas, okamžitě zamíří ke stolu. Každé ráno tu na něj čekají výsledky nových pokusů. Poté se svým týmem testuje substance. Které čerstvě dorazily až ze čtyř koutů světa. Například květy damašku z Turecka, jasmín z Indie atd. Každou chvíli rozkvétá někde na světě nový květ pro Chanel. Ty nejdůležitější, které tvoří srdce parfému Chanel No. 5, však najdete v jihofrancouzském Grosse – městě parfémů, kde Polge vyrůstal a poznal toto jedinečné povolání. Právě sem jezdí kontrolovat sklizeň Májových růží a jasmínu, které tu Chanel pěstuje pro své slavné parfémy, nad jejichž kvalitou Polge bdí. Právě on měl odvahu a nadání k vytvoření odlehčenější Eau de Parfum N°5 v roce 1986. Kdo jiný než on by mohl být autorem barokní vůně Coco (1984), jež je poctou avantgardní návrhářce? A úspěšných inovativních parfémů Chanelu pod Polgeovou taktovkou přibývá. Jmenujme alespoň parfémy Egoiset (1990), Allure (1996), Coco Mademoiselle (2001), nebo nedávný a svůdný Allure Sensuelle. Podle Polgeho je nejdůležitější, aby se lidé díky vůni cítili sami sebou.

Army shop pro všechny fanoušky military a outdoor stylu. Krásné clip in vlasy pro všechny ženy. Určitě hledáte kvalitní kojenecké oblečení pro vaše miminko. Hledáte dámské spodní prádlo pro svojí ženu? Moderní sportovní oblečení pro všechny možné aktivity.


Doporučujeme:


S erotickou online seznamkou flirtkontakt.cz nezůstane nikdo sám. Dárek, který nezklame je skleněné dildo. Krásný dárek pořídíte v sexshopu Dildo-vibrátor.cz. Kvalitní povlečení za super ceny vám nabízí eshop Levné-ložní-povlečení.cz. Luxusní vibrátory, které ocení každá i ta nejnáročnější slečna. Vibrátor levně, rychle a skladem. Již zítra u Vás doma.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!