Parfémy a testery

Mnoho zákazníků internetových parfumerii využívá možnosti nákupu takzvaných testerů. Testery jsou parfémy, které jsou kvůli snížení nákladu na povrchové balení uloženy pouze do kartónové, nepotisknuté krabičky. Tímto se ušetří nemalé náklady na barevný potisk celého balení a to včetně celofánového obalu. V některých případech nemají Testery víčko flakónu, což je další úsporou na výrobní ceně. Tyto parfémy nazývané testery mají sloužit hlavně jako vzorky v kamenných prodejnách kde si je může každý z návštěvníků otestovat přímo na své pokožce. Dnes se ale tyto varianty parfémů staly velmi oblíbenou položkou našich zákazníků a to jak dam i pánu všech věkových kategorií. Důsledkem této skutečnosti je dle našeho mínění jednoznačně cenové zvýhodnění oproti klasickému parfému nebo toaletní vodě. Tyto Testery jsou v kamenných prodejnách neprodejné.

Závěrem nutno podotknout, že obsahem a složením se nijak neliší od klasického parfému. U případů, kde se klasické parfémy pohybují v řádu 1000 – 1200,- Kč je možné zakoupit testery o 300 – 400,- Kč levněji. Toto však není pravidlem. U některých značek jako je například Chopard, Chloe nebo Kenzo se parfémy a testery liší cenově jen velmi nepatrně. Opakem je tomu například u parfémů a toaletních vod Davidoff.

Trička s potiskem a vtipná trička pro všechny mladé lidi. Batohy a brašny pro všechny sportovní aktivity.


Doporučujeme:


S erotickou online seznamkou flirtkontakt.cz nezůstane nikdo sám. Dárek, který nezklame je skleněné dildo. Krásný dárek pořídíte v sexshopu Dildo-vibrátor.cz. Kvalitní povlečení za super ceny vám nabízí eshop Levné-ložní-povlečení.cz. Luxusní vibrátory, které ocení každá i ta nejnáročnější slečna. Vibrátor levně, rychle a skladem. Již zítra u Vás doma.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!